Ik weet het,ik ben op dit moment niet zo actief op het forum maar dat komt omdat ik echt weinig tijd heb om te reageren en met heel veel andere dingen bezig ben.Ik kom wel elke dag ff langs om jullie posts te lezen
Wat ik nu even kwijt wil is dat hier in Belgie blijkbaar het T* zijn nog minder geaccepteerd word dan in Nederland...
Blijkbaar is de site van jullie Belgische zusjes(travestieweb.be) deze week gehackt door onbekenden.Wat het motief was weet niemand en ook niet of het het enige doelwit was maar het is toch voor de Belgische T*s weer een serieuze kaakslag.De site en het forum waren nog niet zolang geleden opgestart en nog in volle opbouw.Voorlopig is de site(of wat er van over is) naar ergens anders overgeplaatst.
Het gaat hier niet om sluikreclame ik voel me goed zowel hier als elders maar ik wou dit toch ff kwijt omdat het toch ergens raakt dat sommige belgen zo kortzichtig zijn tegenover ons.In Nederland staan ze op dat gebied al veel verder.
Gelukkig bestaat Travestie.org nog waar ik met mijn lastige dingen naartoe kan.
Binnenkort opnieuw meer van Missy maar nu ga ik verderwerken.
Groetjes,
Missy XXXX
