Namasté luitjes
Mijn eerste verjaardag, na bekendmaking aan familie via een brief, leverde wat extra problemen op

Het was nl tevens mijn vijftigste en in de brief had ik al geschreven : moeilijk hé wie krijgt nu zijn of haar cadeautje? Is het voor hem of voor haar. Er wordt altijd één persoon aangesteld om het cadeau te kopen en ik begon heel hard te lachen toen hij mij vroeg wat ik wou hebben. Ik heb het maar op de technische kant gehouden en ik kon merken dat hij opgelucht was. Je zag hem denken: "gelukkig, géén vrouwenkledy"

Zijdelings is het tijdens het gezamenlijke feestje (meerdere verjaardagen) wel even aangeroerd en op de verjaardag zelf heb ik van een schoonzus en haar dochter wat sieraden gekregen.
Verder de gebruikelijke mannenshampoo etc gekregen van mijn vriendinnen die het wel wisten maar met dit geheel niet geconfronteerd willen worden en dus ook geen specifieke vrouwelijke cadeautjes willen of durven kopen.
With Love and Lightness.
"Wees er van bewust dat je een toeschouwer bent van het Universum"
"Besef tegelijkertijd dat je tevens een Deelnemer bent van het Universum