Vakantie

Algemeen

Moderator: Moderators

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Coco
ForumFan
Berichten: 486
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 17:15
Locatie: Maassluis

Vakantie

Bericht door Coco »

Eens even iets heel anders deze keer. Even geen discussies over passabiliteit en dergelijke.

Het mooie weer staat weer voor de deur. En daar krijg ik altijd een vakantiegevoel van. Dus ik vraag me zo af of mensen dit jaar nog met vakantie gaan en waar ze dan heen gaan.

Ik doe het dit keer namelijk eens anders. Ik ga lekker twee keer. Ik neem mijn vader en moeder twee weken mee naar Spanje, aangezien die dat stuk zelf niet durven te rijden en ik ga anderhalve maand later nog een keertje op vakantie en blijf dan twee weken gewoon in Nederland.

Nou, ben benieuwd.
De wereld maakt plaats voor diegene die weet waarheen hij gaat.
Gebruikersavatar
Frederique_
Forum Junkie
Berichten: 4825
Lid geworden op: do apr 01, 2004 19:44
Locatie: Amstelhoek (20km van Amsterdam)
Contacteer:

Bericht door Frederique_ »

Hoi Coco,

Sinds ik mijn proces in 2004 begonnen ben heb ik geen enkele behoefte meer aan verre vakantiereizen en ga ik enkele weken per jaar in de wat luxere hotels in Nederland.

Overigens kriebelt het wel weer om ook weer ergens (Engeland, Duitsland) een wandelvakantie te boeken. Ik ben er dus nog niet helemaal uit.

Groetjes,

Frederique
Kijk ook eens op de genderkalender !
Gebruikersavatar
Lianne
dagelijks aanwezig
Berichten: 103
Lid geworden op: di dec 12, 2006 17:52
Locatie: venlo
Contacteer:

Bericht door Lianne »

Hoi Coco,

Afgelopen jaar ben ik voor het eerst sinds jaren weer eens op vakantie geweest.
We hadden een leuke vakantiewoning in Duitsland, lekker met vrienden er 8 daagjes tussenuit in September, waarvan 1 dag naar Frankrijk.

Dit jaar gaan we dat weer doen, verheug me er nu al echt op, maar dan richting midden-Duitsland of aan de Tsjechische grens.
Lekker genieten van cultuur, natuur en relaxen.

groetjes Bibi
Gebruikersavatar
Mara
ForumDiva 2000
Berichten: 2835
Lid geworden op: za jun 26, 2004 22:17
Locatie: Europa
Contacteer:

Bericht door Mara »

Coco, wat moet ik met vakantie......??? Ik heb het hele jaar betaalt vakantie en het mooiste weer 8)

Groetjes vanuit Brixlegg

Mara

Trouwens, wanneer kom je uns mee?????
Geen Seks Met Nazis Afbeelding --> hier niet op klikken <--
Gebruikersavatar
Monica Dreamgirl
ForumFan
Berichten: 447
Lid geworden op: wo apr 30, 2003 20:12
Locatie: Rotterdam

Bericht door Monica Dreamgirl »

Hoi,

Niks zo leuk als en femme vakantie vieren, dus dat gaat er zeker van komen. In mei naar Gran Canaria via Londen, in juni een weekend naar Manchester en na de zomer een lang weekend naar Berlijn.

hasta la pasta,

Monica
Ik ben mezelf.
Gebruikersavatar
mireille
Eredivisie
Berichten: 859
Lid geworden op: do feb 26, 2004 23:10
Locatie: Schrödingers kast

Bericht door mireille »

Ik weet nog niet waar toe, maar liefst iets met een berg van minimaal 3000 meter erin. Anders een stedentripje in Rome, Bernini achterna. (lekker cultureel verantwoord :P)
Still hacking my gender anyway ¯\_(ツ)_/¯ Ried mai blåg!
Plaats reactie